Golfové balíčkyCarlsbad Plaza 5* Superior Spa & Wellness hotel    (více)

Dopřejte si pobyt v našem hotelu v kombinaci s návštěvou golfových hřišť. Velmi rádi pro Vás zajistíme vše potřebné pro maximální zážitek ze hry.  Můžeme vám nabídnout komfortní služby s kompletním servisem od ubytování přes transfer na vybrané golfové hřiště (Royal Golf Club, Golf Resort nebo Golf & Racing Club…) , green fee, zapůjčení golfového vybavení, lekce s PGA trenérem, až po široký výběr z wellness a spa procedur v našem hotelu.

Pro Vás i Váš doprovod Vám rádi připravíme balíček přímo podle Vašich představ a individuálních požadavků.
Kombinovat lze z nabídky více než 250 druhů procedur, 3 restaurací, 4 barů v kombinaci návštěvy 10-ti golfových hřišť, které můžete navštívit v Karlových Varech a jejich okolí.

Axxos Resort – SPA hotel Marttel *** Superior    (více)

Golfоvý balíček na 2 noci

Víkend s golfem v krásném prostředí 18ti jamkového hřiště v Cihelnách u Karlových Varů. Vychutnejte si golf na hřišti, které se pyšní titulem Gary Player Signature Design.


Golfоvý balíček na 3 noci

Prodloužený víkend strávený nejen na našem 18ti jamkovém golfovém hřišti v Cihelnách u Karlových Varů, je skvělou volbou pro ty co chtějí aktivně využít své volno pro hru golfu a zároveň příležitost navštívit nejznámější české lázně.


Golfоvý balíček na 6 noci

 
Jste vášnivý golfista a chcete svojí dovolenou plně věnovat golfu? Jestli ano tak je tento pobytový balíček přímo pro Vás. Týdenní pobyt s 5-ti green fee zaručí, že si budete moct vyzkoušet ty nejlepší golfové hřiště v západních Čechách na území lázeňského trojúhelníku Karlovy Vary, Františkovy lázně, Mariánské Lázně a mnohé další.

Spa Hotel Marttel Vám dále během pobytu nabídne široké spektrum procedur či možnost dokoupení polopenze.

 

Podrobnosti včetně cen a dalších balíčků naleznete zde :

http://www.hotelmarttel.cz/cz/nabidka-sluzeb-pro-akce-a-specialni-balicky/

Axxos Resort – Retro Riverside ***** Luxury Wellness    (více)

Golfový balíček na 2 noci

Golf & Wellness balíček pro 2 osoby na 2 noci je ideální volbou pro klasický víkend v Karlových Varech, a náš hotel Vám jej samozřejmě nabízí během celé golfové sezóny. Nechte se hýčkat pohodlím a exkluzivní kvalitou pokojů i wellness a zahrajte si golf na skutečně špičkové úrovni v Golf Resortu Cihelny.


Golfоvý balíček na 3 noci

Užijte si krásu lázeňského města Karlovy Vary a Vaši oblíbenou golfovou hru na hřišti Golf Resortu Cihelny skutečně naplno. Po celé 3 dny Vás budeme hýčkat luxusním hotelovém wellness a během dne si pak můžete užívat exkluzivity unikátního golfového hřiště, které jako jediné ve střední Evropě, je nositelem certifikátu Gary Player Signature Design.


Golfоvý balíček na 6 noci

Představujeme Vám profesionální balíček služeb pro skutečně náročné hráče golfu. Přijeďte si vychutnat Vaši oblíbenou hru na nejznámější hřiště v Karlovarském kraji, obklopené fascinující přírodou. Ubytujte se v exkluzivním 5ti hvězdičkovém hotelu Retro Riverside, nechte své tělo relaxovat v luxusním wellness a naše speciální kuchyně se postará o gastronomickou exkurzi do světa dokonalého jídla.

Podrobnosti, ceny a další balíčky naleznete zde : http://www.retroriverside.cz/cz/aktualni-tematicke-balicky-ubytovani/

Cookies administrace