České golfové hotely, golfová hřiště


Golf hotel - Golfista


  • Golfové ubytování – golf hotel

    Hledáte ubytování poblíž golfového hřiště? Pak jste zde naprosto správně. Náš server nabízí ucelenou databázi ubytování pro golfisty - golf hotel. Vyhledávač Vám nabídne k danému golfovému resortu několik golf hotelů. Tyto golf hotely jsou vždy v rozumné dojezdové vzdálenosti. Vyzkoušejte náš vyhledávač pro nalezení optimálního golf hotelu pro Vaši hru a ubytování.

  • Golf hotel

    Vybírejte pomocí našeho serveru ten správný golf hotel pro Vás. Vyhledávat golf hotel můžete jak podle jména, či lokality hotelu, tak podle golfového resortu, na kterém chcete hrát. U každého golfového resortu jsou uvedené dostupné hotely v okolí. Stejně tak u každého golf hotelu z naší databáze najdete golfové resorty v okolí daného hotelu seřazené podle vzdálenosti.

  • Vlastníte golf hotel?

    Jste majitelem či managerem golf hotelu? Nabízíme možnost zaregistrovat Váš hotel v naší databázi. Díky registraci může Váš golf hotel získat další novou klientelu. Váš golf hotel se po registraci zobrazuje u všech golfových resortů, které leží v dosahu až do 50km od Vašeho hotelu. Každý, kdo hledá vhodný golfový resort, ihned uvidí, že se může ubytovat i ve Vašem golf hotelu.

Pomůžeme Vám najít optimální golf hotel pro Váš pobyt či dovolenou v Česku.

podle místa (obec, město)
podle názvu golf hotelu
počet hvězd


podle místa (obec, město)
podle názvu hřiště
počet jamek


Cookies administrace